Oferta

Drodzy klienci

Ponieważ wiele firm zwłaszcza handlujących różnego rodzaju towarami, rozszerza swoją działalność, docierając do większej ilości odbiorców poprzez internet, dużym zainteresowaniem cieszą się sklepy internetowe
Nasza firma ma duże doświadczenie we wdrażaniu różnego typu rozwiązań związanych z handlem internetowym.
Pomagamy w tworzeniu sklepów działających zarówno na skryptach płatnych, jak również darmowych, takich jak na przykład Prestashop. Jeśli chcesz stworzyć sklep internetowy, pomożemy Ci wybrać skrypt najbardziej odpowiedni dla twoich potrzeb, przeprowadzimy jego konfigurację, stworzymy interesującą szatę graficzną, wprowadzimy bazę produktów, przeprowadzimy testy poprawności działania funkcjonalności sklepu.
Oczywiście w razie potrzeby zajmiemy się dla Ciebie wykupieniem odpowiedniej domeny, czy też zapewnieniem hostingu pod działanie sklepu.
Nasza oferta obejmuje również działania marketingowe, oraz kontrolę nad poprawnością działania sklepu. Wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i w rozsądnej cenie.
Napisz do nas

Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś usługi, której szukasz, napisz do nas i zapytaj o interesującą cię usługę. Jeśli smi nie będziemy w stanie tego wykonać doradzimy rozwiązanie


Wycena stron internetowych, oferta stron www